TRENDY A TRADICE 3.11. 2022



ohra_728x90px

V pořadí již 11. ročník odborné konference INTERIÉRY 2022 se uskuteční ve čtvrtek 3. listopadu 2022. A to stejně jako loni v Brně na výstavišti BVV v přednáškovém sále Rotunda veletržního pavilonu A.

Konference, organizovaná interiérovou designérkou Ing. Ivou Bastlovou DiS. letos s hlavním tématem „TRENDY & TRADICE, je určena interiérovým a produktovým designérům, architektům, výrobcům nábytku a bytových doplňků a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Účastníci se mohou těšit na významné světové specialisty v oblasti trendů. Přednášku mezi jinými přislíbili např. italská architektka a specialistka na trendy Elisabetta Rizzato ze studia Italianbark a Dr. Leonhard Oberascher z Rakouska, který se zaobírá studiem barev a předpovídáním trendů. „Společně se podíváme také na to, co se děje v zákulisí definování barvy roku od Pantone,“ dodává organizátorka Ing. Iva Bastlová s tím, že o barvách se však bude hovořit i v souvislosti s emocemi. Tuto část si pro posluchače připravila arteterapeutka a výtvarnice Mgr. Greta Sartori. K trendům nepatří jen barvy, ale i materiály, a tak se bude hovořit například o zrcadlech a jejich materiálových variantách, historii a všeobecném použití.



https://konference-interiery.cz/report-2022/




zpět