SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ 9.11. 2022Milí přátelé,
chtěla bych touto cestou poděkovat všem designérům a umělcům, kteří se svými artefakty podíleli na tvorbě a obsahu designového centra ARTDOME designhub. Toto centrum zahájilo svoji činnost 9. listopadu v areálu bývalého dolu TROJICE ve Slezské Ostravě,
Děkuji také vedení města Ostrava a zástupci ostravského tisku, hostům a přátelům, kteří pomohli akci připravit a umožnit designérům propagaci jejich tvorby. ( fotografie akce Rosana de Monfort a Adam Popelka )
Návštěvníci se tak mohli seznámit s tvorbou třech umělců. Malířky Danuše Markovové, mozaikářky Pavlíny Pecko a fotografa Adama Popelky.
A dále firem AMPLLA, tvůrce designových hasicích přístrojů, která jako jediná z ČR získala cenu Awards ve světové soutěži designérů, firmy ANTALIS, špičkového evropského výrobce folií na renovaci nábytku, výrobků z papíru a polepových folií, CERWOODESIGN a jeho originální, ručně opracované stoly z vzácných dřevin, GRETA design, produkty z textilu a skla, TONEB design sanitární a dekorativní produkty z betonu, SMEK, surface design, módní, designové a dekorativní stěrky k povrchové úpravě stěn a v neposlední řadě kovové podnože a produkty ze železa od firmy XTALL. Těším se na další spolupráci s Vámi! 

 
zpět