NOVÝ ATELIÉR A SHOWROOM V OSTRAVĚMilí přátelé,

od POČÁTKU DUBNA jsem pro Vás otevřela nový osobní prostor k setkávání a konzultacím. Nachází na Nádražní ulici 923 /118 v nedalekém centru Ostravy. Výhodou je, že je toto místo vzdálené od hlavního vlakového nádraží i centra města pouhé tři tramvajové zastávky. Vystoupíte na zastávce Křižíkova.

Pokud máte zájem o setkání přímo v centru Ostravy, pak nabízím konzultační místo v prodejně PF NÁBYTEK ( prodejna sedaček české výroby ) na náměstí Msgr. Šrámka v blízkosti divadla Jiřího Myrona. Na konzultaci je ale nutné se předem telefonicky objednat. Čeho se to týká?

Chystáte se k obnově svého domova? Potřebujete se poradit o barvách v šatníku? Ladění barev je moje profese několik desítek let. Ale tato konzultace není prioritně o módě. Jako profesionální výtvarnice pracuji s barvami nejen na bázi estetiky, ale také na bázi psychologie. Dnes vím, že  k našemu pocitu pohodlí a osobního růstu jen módní trendy nestačí. Barvy ovlivňují naše emoce a jejich vibrace nám pomáhají se cítit lépe. Proto je  důležité se na ně podívat více do hloubky. Stačí si jen představit šedivé sídliště bez barev a domy, které barvy mají. Totéž platí v oblékání. Barvy jsou energie. 

Některé jednomu člověku prospívají a jinému mohou škodit. Většinou si je vybíráme podvědomě, ze zvyku a kvůli tomu, že se v nich cítíme lépe. To je určitě dobře. Ale právě ty barvy, které odmítáme, mohou mít zásadní vliv na posílení určité životní oblasti, jež není v rovnováze. Jednou z oblíbených barev je černá. Ale má pro nás trvalý přínos? 


Využívám své zkušenosti nejen z výtvarné oblasti, ale také z oboru psychologie, arte terapie a alternativních metod. Propojení barev se zdravím a prvky jako dřevo, oheň, země, kov a voda nám napoví celou řadu údajů o naší osobnosti. Neoddělitelnou součástí této analýzy je nepochybně numerologie, která mi v mojí práci pomáhá téměř dvacet let.

Tyto informace zajímají bytové designérky, kosmetičky, učitele výtvarné výchovy, terapeuty, švadleny, prodejce nábytku nebo oblečení, zkrátka každého, kdo ve své profesi přichází do těsnějšího kontaktu s barvami. Poradenství o barvách je vhodné pro každého, kdo se chce ve svém vnímání posunout dále. 

Chcete se dozvědět víc? Přijďte si popovídat a získat ZDARMA alespoň základní informace. 


Těším se na Vás!!! Greta Sartori
výtvarnice, designérka, kouč pro osobní rozvoj
zpět