Barvy jsou energie, které nám příroda věnuje zdarma

Z čeho vycházím?
Z numerologického rozboru Vašeho data narození, z osobních zkušeností, které jsem získala za posledních 17 let praxe v numerologii a osobních rozborech. Vystudovala jsem psychologii, pedagogiku a výtvarnou teorii na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Mám dvacet let pedagogické praxe s dětmi a studenty SŠ a téměř dvacetiletou praxi v tvůrčí práci v různých oborech výtvarného umění. Proto se v barevné terapii opírám především o svoje zkušenosti, které propojuji s alternativními přístupy.    

Jaké informace můžete v barevném poradenství získat? Dozvíte se, které barvy přednostně podporují Váš osobní růst a jaký mají význam pro Vaše zdraví. Vysvětlím Vám, jak udržovat a chránit Vaši energii, které barvy oblékat nebo preferovat ve svém jídelníčku a v interiéru. Vycházím z tzv. čakrové terapie, souvislostí Vašeho data narození  sjednotlivými prvky - země, voda, oheň, dřevo, kov , které mají souvislost s jednotlivými orgány v těle, dynamikou a typem Vaší osobnosti. Objasním Vám, kterou barvu je lepší vynechat nebo naopak upřednostit k posílení nebo oslabení určité oblasti.
Jaká je doba konzultace? Konzultace trvá 1 - 3 hodiny podle záměru. 

Jako trenér osobního rozvoje Vás povedu ke změně životního stylu a zlepšení psychického zdraví.  Pokud budete tyto informace využívat efektivně a pravidelně, můžete počítat s trvalými a pozitivními změnami.