Workshopy, výtvarné kurzy a tréninky osobního rozvoje

Tyto vzdělávací aktivity slouží především k práci v menší skupině a jsou zaměřeny na různá témata od výtvarných kurzů, až po arteterapii. Specifické kurzy jako je práce se sklem nebo textilní techniky organizuji v malé skupině ve svém ateliéru. Kolektivní práce a sdílení osobních zkušeností vytváří příjemnou atmosféru a dává vzniknout novým přátelstvím lidí se společnými zájmy. Tyto akce organizuji maximálně jednou za měsíc. Nabízím také přednášky pro firmy nebo vzdělávací zařízení na různá témata, která souvisí s mojí profesí. 
Jaké workshopy organizuji? 
Co se týče arteterapie, mojí prioritou je osobní rozvoj a společná práce ve skupině na léčení vnitřního dítěte, rozpoznání a posílení vnitřní ženy a muže a jejich harmonizace. Může to být také přednáška na téma psychologie barev nebo například improvizovaná malba za doprovodu hudby. Práce je buď individuální nebo tvoříme společný obraz, který se může stát součástí Vašeho firemního prostředí.
Co si z těchto workshopů můžete odnést? 
Nové informace, uměleckou atmosféru ve společnosti tvořivých lidí, naučíte se nové techniky, získáte větší sebedůvěru a nepochybně odbouráte stres, který se při tvorbě doslova rozplývá pod rukama.