Workshopy, výtvarné kurzy a tréninky osobního rozvoje

Workshopy zahrnují nácvik některých výtvarných technik od kresby, přes práci se sklem, papírem, textilem a dalšími materiály. Tyto tvořivé dílny jsou součástí arteterapie. Ta je zaměřena nejen na sebepoznání, analýzu, či zmírnění úzkostí, ale prostřednictvím tvořivé činnosti může působit na rozvoj určitých dovedností a s nimi i růst sebedůvěry. Pracujeme v malé skupině s maximálním počtem 10 osob ve sdíleném prostoru nebo v mém ateliéru v maximálním počtu 6 osob. Kolektivní práce a sdílení osobních zkušeností vytváří příjemnou atmosféru a dává vzniknout novým přátelstvím lidí se společnými zájmy. Nabízím také přednášky pro firmy nebo vzdělávací zařízení. Tématem je především člověk a barvy od historie, přes oblékání, rozvoj osobnosti, až po bydlení. 

Kde workshopy organizuji? 
Ve svém novém miniateliéru na Nádražní ulici 923/118, v nedalekém centru Ostravy. Pokud máte místnost vhodnou k tvoření, připravím pro Vás workshop na míru. 

Co si z těchto workshopů můžete odnést? Nové informace, uměleckou atmosféru ve společnosti tvořivých lidí, naučíte se nové techniky, získáte větší sebedůvěru a nepochybně odbouráte stres, který se při tvorbě doslova rozplývá pod rukama.