foto

Paní Grétu jsem pozvala do svého Studia krásy a Naturopatie, aby udělala přednášku o psychologii barev ve spojitosti s numerologií. Přednáška měla obrovský úspěch! Paní Greta byla po jejím ukončení zcela v obležení žen. Pro mne i mé hosty byla tato akce nejen zdrojem poučení, ale opravdu krásným zážitkem.


Pavla Novotná, majitelka Studia krásy a Naturopatie, Ostrava


foto

Navštívila jsem několik přednášek paní Mgr. Grety Sartori na téma barvy a zdraví. Její fundované přednášky mne přiměly k novému pohledu na svět a na estetický vztah člověka ke skutečnosti, čímž se obohatil můj osobní a pracovní život. V jejím projevu dominuje odborná erudice, psychologický postřeh a pedagogický takt.


PhDr. Halina Molinová, ředitelka Regionální knihovny Karviná


foto

S paní Gretkou se znám již docela dlouho. Je skvělá výtvarnice, malířka, designérka a vyniká i v dalších oborech. Její znalosti z psychologie o významu barev ve spojení čísly jsou pozoruhodné...každé setkání s ní je pro mně velkým obohacením. Měla jsem tu čest účastnit se několika jejich přednášek a akcí a tak trochu i spolupracovat a vždy jsem byla nadšená...


Mgr. Milada Nováková, nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay


foto

Moc děkuji za dnešní konzultaci, je to skvělý pocit když dokážete v člověku odhalit co jej blokuje a taky poradíte, jak s tím pracovat. Skvělé je propojení koučinku, arteterapie a numerologie. Máte úžasný přehled. Už se těším na další setkání, které jistě zase bude motivujicí a příjemné. Děkuji


David Ševčík, manager ve firmě IKEA Ostrava


foto

Přednáška paní Sartori „ Tajemství barevné symboliky“ mi dala impuls ke změnám v barevnosti mého života, který jsem už asi dlouho potřebovala a přišel v pravý čas. Byla pro mne inspirací, která pozměnila můj úhel pohledu a přinesla více radosti a energie.


Mgr. Olga Humplíková, ředitelka Městského domu kultury Karviná


foto

Paní Greta je pro mne výjimečná žena. Nejen tím, že je to krásná žena a silná osobnost, ale také tím, jak dokáže provazovat a vzájemně obohacovat své dary a talenty. Tam, kde někdo končí, ona začíná...synergie její malby, textilní tvorby a znalostí z oblasti barevné psychologie, astrologie a numerologie dává vznikat zajímavým dílům a přístupům. Spolupracovat s paní Gretou je pro mne velká čest.


Bc. Jana Vašutová DiS., business kouč, lektor, mentor, mediátor, facilitátor, Ostrava.


foto

Jsem mile překvapen, jak někdo dokáže navést nebo utvrdit člověka, že jde tou správnou cestou a pomoct mu ji třeba i zkrátit. Koučovací trénink s paní Gretou byl pro mne zaprvé ctí a zadruhé velikým přínosem pro můj pohled na zaměření mého podnikání. Chci tímto komentářem velice poděkovat a popřát hodně úspěchů.


Tomáš Graf, podnikatel v elektrotechnice, Petřvald


foto

Paní Gretu jsem pozvala jako lektorku na seminář o barvách a jejich působením na psychiku a zdraví. Hovořila o nich v mnoha souvislostech, které se opíraly o umění, numerologii, psychologii i osobní zkušenosti. Umí člověku poradit ve složitých životních situacích, vysvětlit, proč se mu situace dějí a dát návod na pozitivní změny. Po konzultaci s ní z Vás spadne tíha, obavy a smutky a odcházíte lehcí, usměvaví, nabití krásnou energií.


Zdenka Urbancová, studio Alternativa Karviná


foto

Mohu vřele doporučit. Neuvěřitelný přehled, zkušenosti a znalost paní Grety vás zastaví a nepustí, aniž by jste se nezamysleli, nad sebou nebo situací. Rozhovor mi pomohl vidět věci z jiného pohledu. Příjemně uklidňující! Děkuji a věřím že to není naposled.


Barbara Barabášová, podnikatelka v oblasti kosmetiky, Londýn


foto

Paní Greta mi poskytla poradenství v oblasti oblékání. Navrhla mi odstíny barev k mému typu osobnosti , které jsem dříve v šatníku neměla. Absolvovaly jsme spolu asistovaný nákup, kde mi vybrala barvy i styl oblékání. Musím říci, že se v „novém barevném stylu“ cítím velmi dobře a hlavně jsem byla překvapena, že pozitivní změnu vnímá i mé okolí. 


Ing. Štěpánka Zimová, Technical Servis Manager, Teplice v Čechách