foto

Paní Greta mi poskytla poradenství v oblasti oblékání. Navrhla mi odstíny barev k mému typu osobnosti , které jsem dříve v šatníku neměla. Absolvovaly jsme spolu asistovaný nákup, kde mi vybrala barvy i styl oblékání. Musím říci, že se v „novém barevném stylu“ cítím velmi dobře a hlavně jsem byla překvapena, že pozitivní změnu vnímá i mé okolí. 


Ing. Štěpánka Zimová, Technical Servis Manager, Teplice v Čechách


foto

Přednáška paní Sartori „ Tajemství barevné symboliky“ mi dala impuls ke změnám v barevnosti mého života, který jsem už asi dlouho potřebovala a přišel v pravý čas. Byla pro mne inspirací, která pozměnila můj úhel pohledu a přinesla více radosti a energie.


Mgr. Olga Humplíková, ředitelka Městského domu kultury Karviná


foto

Paní Gretu jsem pozvala jako lektorku na seminář o barvách a jejich působením na psychiku a zdraví. Hovořila o nich v mnoha souvislostech, které se opíraly o umění, numerologii, psychologii i osobní zkušenosti. Umí člověku poradit ve složitých životních situacích, vysvětlit, proč se mu situace dějí a dát návod na pozitivní změny. Po konzultaci s ní z Vás spadne tíha, obavy a smutky a odcházíte lehcí, usměvaví, nabití krásnou energií.


Zdenka Urbancová, studio Alternativa Karviná


foto

Mohu vřele doporučit. Neuvěřitelný přehled, zkušenosti a znalost paní Grety vás zastaví a nepustí, aniž by jste se nezamysleli, nad sebou nebo situací. Rozhovor mi pomohl vidět věci z jiného pohledu. Příjemně uklidňující! Děkuji a věřím že to není naposled.


Barbara Barabášová, podnikatelka v oblasti kosmetiky, Londýn


foto

Paní Grétu jsem pozvala do svého Studia krásy a Naturopatie, aby udělala přednášku o psychologii barev ve spojitosti s numerologií. Přednáška měla obrovský úspěch! Paní Greta byla po jejím ukončení zcela v obležení žen. Pro mne i mé hosty byla tato akce nejen zdrojem poučení, ale opravdu krásným zážitkem.


Pavla Novotná, majitelka Studia krásy a Naturopatie, Ostrava


foto

S paní Gretkou se znám již docela dlouho. Je skvělá výtvarnice, malířka, designérka a vyniká i v dalších oborech. Její znalosti z psychologie o významu barev ve spojení čísly jsou pozoruhodné...každé setkání s ní je pro mně velkým obohacením. Měla jsem tu čest účastnit se několika jejich přednášek a akcí a tak trochu i spolupracovat a vždy jsem byla nadšená...


Mgr. Milada Nováková, nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay


foto

Moc děkuji za dnešní konzultaci, je to skvělý pocit když dokážete v člověku odhalit co jej blokuje a taky poradíte, jak s tím pracovat. Skvělé je propojení koučinku, arteterapie a numerologie. Máte úžasný přehled. Už se těším na další setkání, které jistě zase bude motivujicí a příjemné. Děkuji


David Ševčík, manager ve firmě IKEA Ostrava


foto

Paní Greta je pro mne výjimečná žena. Nejen tím, že je to krásná žena a silná osobnost, ale také tím, jak dokáže provazovat a vzájemně obohacovat své dary a talenty. Tam, kde někdo končí, ona začíná...synergie její malby, textilní tvorby a znalostí z oblasti barevné psychologie, astrologie a numerologie dává vznikat zajímavým dílům a přístupům. Spolupracovat s paní Gretou je pro mne velká čest.


Bc. Jana Vašutová DiS., business kouč, lektor, mentor, mediátor, facilitátor, Ostrava.


Nejprve jsem přišla jen na numerologický rozbor, ale hned u první konzultace jsem se rozhodla, že budu dál pokračovat v arte terapii a koučovacím tréninku. 
Paní Sartori je člověk, který dokáže s nadhledem, obrovskými znalostmi a cítěním pomoci ve složitých životních situacích, když stojíte na křížovatce, kdy si nevíte rady sami a hledáte tu správnou cestu, jak dál. Dokáže najít problém, který je potřeba změnit, abyste byli šťastní a život byl pro Vás radostný, plný lásky a pochopení. Děkuji za všechno. 


Paní Kateřina M., pedagog na umělecké škole, Ostrava


foto

Jsem mile překvapen, jak někdo dokáže navést nebo utvrdit člověka, že jde tou správnou cestou a pomoct mu ji třeba i zkrátit. Koučovací trénink s paní Gretou byl pro mne zaprvé ctí a zadruhé velikým přínosem pro můj pohled na zaměření mého podnikání. Chci tímto komentářem velice poděkovat a popřát hodně úspěchů.


Tomáš Graf, podnikatel v elektrotechnice, Petřvald